Kategoriler
Genel

söylüyor

hangi ay’da doğdun? doğduğun ayın kuşu ne söylüyor.
Doğruğunuz aya göre yaşantınız ile ilgili mühim bulgular öğreneceksiniz Bakalım sizin doğum günü kuşu sizin hakkınızda ne söylüyor OCAK Senin doğum kuşun “baykuş” Sen kendinden emin, kuvvetli ve basit basit sarsılmayan bir insansın. insanlara karşı mesafeli davransan da gerçekte içerisinde sevgi ve ilgi isteyen bir insan var. Aynı zamante özemniyetin çok yüksek ve kendi kanaatlerine çok ehemmiyet verirsin. İnandığın kuralların katiyen çıkmaz, hedeflerine ulaşmak için her şeyi yaparsın. Seni başka insanlardan ayıran mühim özelliklerin ise sabırlı ve mantıklı bir insan olmandır. Simdi sonucunu dostlarınla ​​paylaş! ŞUBAT Senin doğum kuşun “maviispinoz” Sen değişimi, macerayı ve yeniliği seven dost canlısı bir insansın. Tamamen eşitliğin ve kardeşliğin hakim bulunduğu bir dünyanın özlemi ile yaşıyorsun. Senin için her şeyden önce ideallerin gelir, aşk ikinci plandadır. Çok kuvvetli sezgilere sahipsin ancak bazı durumlarda duyguların sezgilerinin önüne geçebilir. Özgürlük senin katiyen vazgeçemeyeceğin bir şey ve hayatın anlamıdır. Seni başka insanlardan ayıran en mühim özelliğin bağımsızlığına çok düşkün olman. Şimdi sonucunu dostlarınla paylaş!

 

MART-Senin doğum kuşun “nar bülbülü” Sen, dinamik ve enerjik yapın ile bilinen bir insansın.Merak ettiğin konularda son derece yaratıcısın ve hadiseler karşısındaki coşkunu katiyen gizleyemezsin. Sürekli yeni fikirler üstünde düşünürsün ancak basit sıkılan bir yapın var. Zekisin ve savaşçı bir ruha, idealist bir kanaat yapısına sahipsin. NİSAN Senin doğum kuşun “çalıbülbülü” Sen doğan gereği nazik bir insansın. Hem de sabırlı, soğukkanlı ve çok insancıl bir yapın var. Sen mantığından çok duygularınla hareket edersin. Dayanıklılık ve sabır ise senin başarının esasını oluşturur. Değişime çok açık bulunduğun söylenemez. Bir karar alırken enlemesine boylamasına iyice düşünürsün, aldıktan sonra ise kimse seni tutamaz. Şimdi sonucunu dostlarınla paylaş

 

 

MAYIS Senin doğum kuşun “bülbül” Sen son derece çekici, zeki ve becerikli bir insansın. Meraklı, öğrenmeyi seven yapın ile ilgi çekiyorsun. Kendine özgü davranışları olan son derece natural bir insansın. Ruhun her zaman gençtir ve insanlar seninle zaman geçirmeye bayılırlar. Hem de esrarengiz olan yapın ile her zaman ilgileri üstüne toplarsın. Seni başka insanlardan ayıran en mühim özelliğin ise mükemmelliyetçi olmandır. Şimdi sonucunu dostlarınla paylaş!

 

HAZİRAN Senin doğum kuşun “güvercin” Sen dürüst ve açık sözlü bir insansın. Duyguların mantığından önce gelir ve son derece koruyucu bir yapıya sahipsin. Sen bağlanmayı seven, ailesine ve evine son derece düşkün bir bireysin. Gülmeyi, eğlenmeyi çok seversin ve kuvvetli bir espri becerisi sahipsin. Bu özelliğin ile dostların için vazgeçilmezsin. Şimdi sonucunu dostlarınla paylaş!
TEMMUZ Senin doğum kuşun “kartal” Sen kuvvetli, canlı, asaletli bir insansın. Hayatta başaramayacağın şey yok denecek kadar azdır, engel nedir bilmezsin. Kendine her zaman emniyetirsin ve kendi doğrularını basit basit terk etmezsin. Tutarlı ve sakin kişiliğin ile etrafındaki insanlar için vazgeçilmez bir insansın. Doğalsın ve katiyen yapmacık hareketler sergilemezsin. Sevdiklerine karşı her zaman sadık ve hoşgörülüsün ve karşı taraftan da aynı şeyleri beklersin. Şimdi sonucunu dostlarınla paylaş!
AĞUSTOS Senin doğum kuşun “yalı çapkını” Sen ayakları yere dayanıklı basan, derli toplu ve kuralcı bir insansın. En ilgi çekici özelliğin ise akıllı ve zeki olman. Hedeflerine çok bağlısın ve gerçekleştirene kadar elinden gelen her şeyi yaparsın. Hem de emniyet ve huzur veren bir insansın. Bu özelliğin ile çevrendeki insanlar için vazgeçilmezsin. Şimdi sonucunu dostlarınla paylaş!

 

EYLÜL Senin doğum kuşun “şahin” Sen sempatik, nazik, hoşgörülü, akıllı ve çalışkan bir insansın. Adalet, denge ve uyum senin için vazgeçilmez şeylerdir. Çoğu zaman hislerini ve mantığını dengelersin. İnsanların zaman geçirmeyi sevdiği bir insansın ve her zaman çevrene neşe saçarsın. Haksızlığa uğramak ve haksızlık gerçekleştirme en nefret ettiğin şeyler arasında. Her zaman güzellik için çabalayan bir bireysin. Şimdi sonucunu dostlarınla paylaş!

 

EKİM Senin doğum kuşun “kuğu” Senin için hayat bir tecrübe sahasıdır ancak yaptığın her şeyi ehemmiyete alırsın. Amaçlarını net bir şekilde belirler, elde etmek için elinden gelenin en iyisini yaparsın. Yaşama sıkı sıkıya bağlı, mücadeleci ve cesaretli yapın ile bütün ilgileri üstüne çekmeyi başarırsın. Sevdiklerine sonuna kadar sadık ve bağlı bir insansın. Yapılan iyilikleri ve kötülükleri katiyen unutmazsın ve hayatını her zaman denetim altında tutmak istersin. Şimdi sonucunu dostlarınla paylaş!

KASIM- Senin doğum kuşun ”kerkenez”

 

Sen iyimser, güler yüzlü, dürüst ve güvenilir bir insansın. Çok gelişmiş bir kavrama yeteneğin olduğu için her konuda başarılı olmayı başarırsın.

Senin en belirgin özelliğin özgürlüğüne aşırı düşkün olman. Risk almayı ve yeni şeyler keşfetmeyi çok seversin.

Ayrıca çok yönlü, hayatı dolu dolu yaşayan bir insansın.

 

ARALIK- Senin doğum kuşun ”kuzgun”

 

Sen dengeli, adil ve açık görüşlü bir insansın. Çalışkan ve disiplinli yapın ile başaramayacağın şey yok denecek kadar azdır.

Geleceği ayrıntılı bir biçimde planlar, bu planın dışına kolay kolay çıkmazsın.

İş hayatın aşk hayatından önce gelir fakat sevdiğin insana sonuna kadar sadık kalırsın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir