Kategoriler
Genel

SÜRPRİZ KARAR

Dünyanın en büyük nüfusuna sahip en büyük 2. ekonomisine sahip olan Ülke Cin’den çok önemli bir Türkiye h’amlesi geldi Türkiye her geçen gün büyüyor dış ihracatımız ise r’ekorlar kırıyor bunun takipçisi olan Cin’den çok önemli Türkiye hamleleri peş peşe gelmeye başladı Tetsi ad Başkanı olan Hasan Hüseyin Bayram, geçmişteki üretici konumunu kaybeden Cin’in Menşei Ülke Cin etiketi yerine Menşei Ülke Türkiye olan ürünleri aldığını söyledi.

CİN’DEN TÜRK ÜRÜNLERİ H’AMLESİ GELDİ

Perdeden yatak örtüsüne, bornozdan döşemelik kumaşa kadar 180 ülkeye ürün satan Türk ev tekstili sektörü; kalite ve hızlı teslimatla sadece Avrupalıların değil Uzak Doğu ülkelerinin de dikkatini çekiyor. Tetsi ad Başkanı Hasan Hüseyin Bayram, Cinliler bile kendi Menşei Ülke Cin etiketi yerine Menşei Türkiye olan ürünleri alıyor. Menşei Türkiye etiketinin kaliteli olduğunu biliyorlar. Bütün dünya ürettiğimiz ürünlerin kalitesinin farkında ve dillerinden düşürmüyorlar.’ dedi.

Türk ev tekstili sektörü, kalite ve hızlı teslimatla sadece Avrupalıların değil Uzak Doğu ülkelerinin de tercihi. Tetsi ad Başkanı Hasan Hüseyin Bayram, “Uzak Doğu ülkelerinde Menşei Cin etiketi yerine Menşei Türkiye aranıyor. Avrupa’ya Cin’den daha hızlı ulaşıyoruz. Bazen müşteri ‘evraklar nerede’ diye soruyor. Ürünlerimizi Avrupa’ya bankadaki evraktan daha hızlı gönderiyoruz” dedi.

Dünyada Türk ürünlerine bakış nasıl
Son zamanlarda yaptığımız araştırmalarda şunu gördük; Uzak Doğu ülkeleri Menşei Cin yerine Menşei Türkiye etiketini tercih eder hale geldi. Türkiye’de üretilen ürünler gerçekten çok kaliteli. Ürettiğimiz mamullerde ana pazar Avrupa. Nasıl ki Avrupalı ürünlerimizi kullanıyorsa Asya ülkeleri de Türkler güzel mal yapar Türklerden mal alalım diyorlar. Cinliler bile kendi Menşei Cin etiketi yerine Menşei Türkiye olan ürünleri alıyor. Menşei Türkiye etiketinin kaliteli olduğunu biliyorlar. Bütün dünya ürettiğimiz ürünlerin kalitesinin farkında ve dillerinden düşürmüyorlar Türkiye’nin kalitesi ve başarısı tüm dünya tarafından takdir toplamaya başladı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir