Kategoriler
Genel

TALİH KUŞU

Acun’dan Master Chef Yarışmacısı Gamze’ye Jesti
Master Chef yarışmasında son 8’e gelindi. 9. Yarışmacı olarak programa veda eden Gamze çok üzülmüş, hayalleri bulunduğunu ve bu hayallerine erken veda ettiğini söylemişti. Acun bu üzüntüsünden ardından harekete geçti ve Gamze’ye büyük bir jest yaptı ve çok büyük taktir gördü


Acun’dan Master Chef Yarışmacısı Gamze’ye Jesti
TV8 ekranlarının sevilerek takip edilen yemek yarışması MasterChef’ten bu hafta elenen yarışmacı Gamze Tosun oldu. Ortaya atılan iddiaya bakılırsa Acun Ilıcalı Tosun’a öyle büyük bir jest yapmış. MasterChef’in son dokuz yarışmacılarından önde gelen Gamze Tosun, bu hafta elenerek yarışmaya veda etti.

Yarıma süresince başarılı oluşu ve yaptığı yemeklerle takdir gören yarışmacı Tosun, elenme üzüntüsünü ekranlara da yansıttı. Sosyal medyada yer edinen iddialara nazaran, MasterChef yarışmacısı Gamze Tosun’a Acun Ilıcalı’dan takdir edilesi bir jest geldi. ACUNDAN YARIŞMACIYA MUHTEŞEM JEST Yarışmaya başladığı günden beri göz önünde olan ve yaptığı yemeklerle hafızalara kazınan Gamze Tosun, yarışmaya veda eder iken Acun Ilıcalı’nın muhteşem jestiyle karşılaştı. Acun Ilıcalı’nın Tosun’un çocuklarının eğitim masraflarını üstlendiği ileri sürülüyor. Bu büyük jest karşısında 5 çocuk annesi olan Gamze Tosun ise sevincine engel olamadı. Bu haberle gündeme gelen Acun ise vatandaşlar yönünden “Helal olsun”, “Taktir ettik Acun’u” sözleri ile karşılaşıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir