Kategoriler
Genel

TALİMATLA TUTUKLANDI

Boyabat Belediye Başkanı Şefik Çakıcı, basın duyurusuyla istifasını duyurdu. Bir kadınla fotoğrafları sızdırılan Çakıcı, belediye binası önünde yaptığı bildirimde şu ifadeleri kullandı; 20 senelik siyasi hayatımda annelerimizin ninelerimizin gözyaşı oldum,Çocuklarımızın gülüşü oldum, hastanedeki hasta, okuldaki öğrenci, sanayideki işçi oldum. Gece-gündüz çalıştım sizin o yüzünü ak etmek amacıyla. Dimdik gezdirmek amacıyla gece gündüz çalıştım.

Cumhurbaşkanımızla yol yürümekten gurur duydum. AK Parti’li olmaktan gurur duydum. Bu alanlarda ve sokaklarda yüz sene geçse de sizin eserleri konuşulacak, bu alan konuşulacak.Sizleri anlıyorum size yakışmadı, bana da yakışmadı bu ayrılış.

Ama ben sizlere hatalı yapmadım, 6 ay öncesinden gerçek olmayan hesaplarla düzmece hesaplarla kirletmeye başlayan bir sürecin sonuna geldim. Partimi düşünerek sizi düşünerek istifa kararı alıyorum. Belediye çalışanlarına teşekkür eden Çakıcı, “Bu kardeşinizin size hatalıı olmadı.

Çirkin iftiralarla sürecin sonuna bu tür getirdiler. Ama bunların hepsi savcılıkta alana çıkacak” ifadelerini kullandı. Gözyaşlarını tutamayan Çakıcı’nın konuşmasını izleyen birtakım partililer “Boyabat’ı Boyabat yapan başkan, istifa yok, kabul etmiyoruz” gibi söylemlerle vazgeçirmeye çalıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir