Kategoriler
Genel

tam 7 BİN 200

1 sene süresince her ay verilecek! Tam 7 bin 200 TL
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yönünden belirtiler 15 milyar liralık Aile Destek Programı müracaatları başlıyor.

– Erdoğan’ın sözlerinin sonrası vatandaşlar da uygulamanın detaylarını merak etmeye başladı. Merakla beklenilen detaylar belli oldu.

Erdoğan’ın sözlerinin sonrası vatandaşlar da uygulamanın detaylarını merak etmeye başladı. Merakla beklenilen detaylar belli oldu.

– 4 MİLYON AİLEYİ KAPSAYACAK Buna göre 4 milyon haneyi kapsayacak destekle gereksinim sahibi ailelere 12 ay süresince derli toplu ödeme yapılacak.

4 MİLYON AİLEYİ KAPSAYACAK Buna göre 4 milyon haneyi kapsayacak destekle gereksinim sahibi ailelere 12 ay süresince derli toplu ödeme yapılacak.

– Destek amacıyla müracaatlar alınmaya devam ediliyor.

Destek amacıyla müracaatlar alınmaya devam ediliyor.

– AİLE DESTEK PROGRAMI’NDA AYLIK ÖDEME NE KADAR? Hanelerin gelir düzeyine göre senelik 5 bin 400 lira ila 7 bin 200 lira arasında destek verilmiş olacak.

AİLE DESTEK PROGRAMI’NDA AYLIK ÖDEME NE KADAR? Hanelerin gelir düzeyine göre senelik 5 bin 400 lira ila 7 bin 200 lira arasında destek verilmiş olacak.

AİLE DESTEK PROGRAMI BAŞVURUSU NASIL YAPILIR? Aile Destek Programı müracaatları, e-Devlet Kapısı üzerinden ya da ikametgâh adresinin bağlı bulunduğu Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’na yapılabiliyor.

AİLE DESTEK PROGRAMI BAŞVURUSU NASIL YAPILIR? Aile Destek Programı müracaatları, e-Devlet Kapısı üzerinden ya da ikametgâh adresinin bağlı bulunduğu Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’na yapılabiliyor.

– AİLE DESTEK PROGRAMI’NDAN KİMLER YARARLANABİLECEK? İhtiyaç sahibi herkes destekten yararlanabilecek. 18 yaşından büyük her Türk vatandaşı bu programa müracaat yapabiliyor ve oluşturulan değerlendirmenin sonrası gereksinim sahibi bulunduğu belirleme edildiğinde ödemesi müracaatte belirttiği banka hesabına yatırılacak.

AİLE DESTEK PROGRAMI’NDAN KİMLER YARARLANABİLECEK? İhtiyaç sahibi herkes destekten yararlanabilecek. 18 yaşından büyük her Türk vatandaşı bu programa müracaat yapabiliyor ve oluşturulan değerlendirmenin sonrası gereksinim sahibi bulunduğu belirleme edildiğinde ödemesi müracaatte belirttiği banka hesabına yatırılacak.

– Daha evvel hiçbir sosyal yardımdan faydalanmamış vatandaşlar da müracaatte bulunabilecek.

Daha evvel hiçbir sosyal yardımdan faydalanmamış vatandaşlar da müracaatte bulunabilecek.

– Erdoğan duyurmuştu Cumhurbaşkanı Erdoğan,

Erdoğan duyurmuştu Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Temmuz ayında yapılacak enflasyon farkı artışları ile dar gelirlerinin alım gücünü daha da artıracağız. Aile destek uygulamaları Haziran’da başlıyor. 2.5 milyon haneye 2.5 milyar tahsis ettik. Desteklerin kapsamını genişletecek çalışmaları sürdürüyoruz” açıklamalarıyla duyuru yapmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir