Kategoriler
Genel

Temel Karamollaoğlu

Ankara Masası canlı yayınında Fatih Atik’e konuk olan Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nun, merhum Necmettin Erbakan Hoca için, “Bugün hayatta olsa kesinlikle CHP ile birlikte olurdu.” ifadelerini kullanması tepki ile karşılandı. Sosyal medyada Erbakan’ın CHP için yaptığı uyarının yer aldığı video yeniden viral oldu.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Ankara Masası canlı yayınında Fatih Atik’e konuştu. Bir dönem merhum Necmettin Erbakan’a darbe yapan zihniyet ile aynı masada oturan Karamollaoğlu, Erbakan Hoca için, “Bugün hayatta olsa kesinlikle CHP ile birlikte olurdu. Bugün bizim güttüğümüz politikaları belki de çok ileri bir noktada gündeme getirirdi.” dedi.

Erbakan Hoca’nın CHP sözleri ile cevap!
Temel Karamollaoğlu’nun açıklaması, Milli Görüş tabanında tepki ile karşılanırken Merhum Hoca’nın, sağlığında CHP için yaptığı uyarıların yer aldığı video, sosyal medyada yeniden viral oldu. Erbakan Hoca videoda CHP için şu ifadeleri kullanmıştı:

Beni iyi dinle! CHP’ye aldanıp kuyruğuna yapışma. Yine aç kalırsın! Bak geçen sefer tembih ettim dinlemedin. Yine dizini dövüyorsun. Allah muhafaza buyursun, bir daha aldanırsan, gelecek sefer dövecek dizin de kalmayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir