Kategoriler
Genel

TÜRK Z’IRHLILARI

Türk z’ırhlıları her koşulda vazifeye hazır
Türk z’ırhlıları, uluslararası pazarlarda fiyat ve performanslarının yanı sıra yayılan ürün destek hizmetiyle de fark yaratıyor.
Türk sav’unma sanayisi, ilerlettiği ürünlerin yüksek performansı yanısıra değişik coğrafyalarda sunmuş olduğu destek hizmetleriyle vasıtaları en z’orlu koşullar amacıyla hazır tutuyor.

Türkiye’nin as’keri kara aracı üreticilerinden Nurol Makina; Ejder Yalçın, Yörük, Ilgaz II, Ejder Kunter ve Ejder TOMA gibi bir dizi vasıtayla başta Türk Sil’ahlı Kuv’vetleri ve Güvenlik Genel Müdürlüğü olmak üzere vatan içi ve dışındaki kullanıcıların greksinimlerini karşılıyor. Türk z’ırhlılarının tercih edilmesinde fiyat ve performanslarının yanısıra verdiği ürün destek hizmeti de etkili oluyor.


Nurol Makina Ürün Destek Müdürü Özgür Bayar, AA muhabirine yaptığı açıklamada, şirket olarak ürettikleri 1000’den çok taktik tekerlekli z’ırhlı aracın 4 kıta ve 10’larca ülkede vazife yaptığını söyledi. Bayar, “Ürün Destek” birimi olarak müşteriye yayılan bu vasıtaların her koşulda faal tutulmasını sağlayacak çalışmalar yaptıklarını dile getirdi.

Ürün Destek faaliyetlerinin “Entegre Lojistik Destek” ve “Satış Sonrası Hizmetler” başlıklarında toplandığını izah eden Bayar, Entegre Lojistik Destek biriminin projelerin öneri aşamasından başlayarak vasıtaların nasıl destekleneceğini, ürünün gerisinde nasıl durulacağını planladığını söyledi. Bayar, eğitim ve teknik dokümanların hazırlanması, sahadan gelen verilerin analizleri, yeni çıkan vasıtalar ve bunların bakım süreçlerin iyileştirilmesi çalışmalarının da Entegre Lojistik Destek kapsamında yürütüldüğünü kaydetti.


Fabrikadan çıkan vasıtaların “Satış Sonrası Hizmetler” birimine emanet edildiğini izah eden Bayar, sahadaki bütün servis ve bakım ope’rasyonlarının da bu birim yönünden gerçekleştirildiğini söyledi. Bayar, bunun amacıyla arka planda büyük bir yedek parça desteği sunulması, vatan içi ve dışındaki bütün sevkiyatlar, müşteri memnuniyeti gibi faaliyetlerin de bu kapsamda yapıldığını belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir