Kategoriler
Genel

TÜRKİYE’DEN

Türkiye’den beden gösterisi! Milli uçaksavar M2 görücüye çıktı
Malezya’daki fuara Türk şirketlerin yoğun katılım sağladığı bildirildi. Fuar bölümünde CANiK ve iştiraki UNIDEF, en yeni ve yerli ürünlerini sergiliyor.

CANiK, yeni ve inovatif taban’calarının yanı sıra yerli milli uçaks’avar CANiK M2 QCB’yi ve MECANIK ürünlerini de sunuyor. SYS Dış Ticaret Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi Didem Aral, ‘Türk şirketlerinin kullandığı alan büyüklüğü, Malezya’nın yanı sıra ABD, Hindistan, Almanya, Polonya, İsviçre, Fransa, İspanya, Tayland ve Avusturya dahil aşağı yukarı 18 ülkenin paylaştığı fuar alanının nerdeyse yarısını kaplıyor. ülkemizin yalnızca kendi coğrafyasında değil, aynı vakitte Asya-Pasifik coğrafyası amacıyla de ne kadar mühim bir değer bulunduğu açıkça görülüyor’ dedi.


Samsun Yurt Sav’unma (SYS) içeriğinde etkinlik gösteren hafif sil’ah üreticilerinden CANiK Malezya’da 28-31 Mart’ta düzenlenen 17’nci Defence Service Asia (DSA) ve National Security (NATSEC) Asia 2022 fuarına katıldı. Malezya’daki fuara Türk şirketlerin yoğun katılım sağladığı bildirildi.

Fuar bölümünde CANiK ve iştiraki UNIDEF, en yeni ve yerli ürünlerini sergiliyor. CANiK, yeni ve inovatif taban’calarının yanı sıra yerli milli uçaks’avar CANiK M2 QCB’yi ve MECANIK ürünlerini de sunuyor. Fuarda ilaveten UNIDEF ve UNIROBOTICS’in ürünleri de görücüye çıktı.

Samsun Yurt Sav’unma (SYS) içeriğinde etkinlik gösteren dünyanın önde gelen hafif sil’ah üreticilerinden CANiK, sav’unma fuarlarının en mühimlerinden Malezya’daki DSA-NATSEC Asia 2022’de yeni ürünleriyle konumunu aldı. ABD’nin Las Vegas şehrindeki SHOT Show ve Avrupa’nın gözde fuarlarından Enfore Tac ve IWA 2022’nin sonrası Asya’da da büyük ilgi gören CANiK, yerli ve milli ürünleriyle Türk sav’unma gücünü sergilemeyi hed’efliyor.


YENİ VE EN İNOVATİF SİL’AHLARI SERGİLİYOR
CANiK, Malezya’daki 17’nci Defence Service Asia (DSA) ve National Security (NATSEC) Asia 2022 Fuarı’nda 150 metrekare alanda kurulu standıyla yer alıyor. Fuarda CANiK, yeni ve inovatif taban’calarının yanı sıra MECANIK ürünlerini de sergiliyor. Yerli milli uçaks’avar CANiK M2 QCB 12.7 mm ağır tüf’eğin büyük ilgi gördüğü fuarda ilaveten şirket iştiraki ve entegrasyon devi UNIDEF de en yeni ve yerli ürünleriyle beden gösterisi yapacak.
‘DÜNYADA ÖNEMLİ İŞ BİRLİKLERİNE İMZA ATIYORUZ’
Fuarla alakalı değerlendirmede tespit edilen SYS Dış Ticaret Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi Didem Aral, gördükleri ilgiden ötürü büyük bir memnuniyet duyduklarını belirterek, şunları söyledi:

“2022 senesi Türkiye Sav’unma Sanayisinin gücünü gösterdiği bir sene olarak geçiyor. Bu sene dördüncü uluslararası fuara katılım gösteren CANiK olarak biz de amaçlarımız tarafında emin adımlarla ilerliyoruz. Nisan ayında da Şili ve Filipinler’de fuar serimize devam edeceğiz. Bu sene dünyanın 5 kıtasında 17 fuara katılım gerçekleştirmeyi ve mühim iş birliklerine imza atmayı planlıyoruz. Şirket iştirakimiz entegrasyon devi UNIDEF de ilgi çekici ürünleri ile fuarda ilgi odağı olmuş durumda. UNIDEF, sil’ah yapımcılarına entegrasyon çözümleri vererek bu alanda yalnızca ülkemizde değil dünyada da mühim bir açığı kapatan yüzde 100 yerli bir firma. Halihazırda ülkemizde yer alan bütün özel ope’rasyon birimlerinin tamamı UNIDEF entegrasyon çözümleriyle donatıldı. Buna ek olarak Cumhurbaşkanlığımızın seçkin koruma timlerinin kullanmış bulunduğu araçlarda da UNIDEF’in entegrasyon çözümleri yer almaktadır. Hem de Çek Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı araçlarında gene UNIDEF yönünden geliştirilen ve birleşik edilen çözümler kullanılmaktadır.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.