Kategoriler
Genel

TUTMA ŞEKLİ

Bunun sebebi akıllı telefonlarımızı kullanma, tutma ve gezinme yöntemimizin, ön görü edemeyeceğiniz ve beklemeyeceğiniz çoğu şahıslik özelliği de beraber gösterebilmesidir.

Bu makalemızda cep telefonunuzu tutma şeklinize bağlı olarak, gerçek şahısliğinizi meydana çıkaracak enteresan bir test sunduk:
Eğer cep telefonunuzu tek elinizle tutup, tek elinizle telefonu kullanıyor, internette geziniyor ve makale makaleyorsanız, kendinden emin bir şahıssiniz. Her şeyi rizikoya atmaya hazır olan, yalnız akıllıca davranan ve dilediğiniz neticeleri elde etmenize yardımcı olan bir şahısliğiniz var.

Ayırca Başparmağınızın Şekli Kişiliğiniz Hakkında Bilgi Veriyor isimli makalemıza da bakabilirsiniz
Ancak, söz hususu temaslar olduğunda bu hal tam tersine dönüyor. Bir temas kurmaya karar vermeden evvel, bu insana hayatınızda gereksinim duyup duymadığınızı kavramak amacıyla yeterli vakte sahip olmayı tercih ediyorsunuz. Bu nedenle, insanlar sizi izole edilmiş ve ayrılmış bir şahıs olarak görebilir.
Bir telefonu yukardaki gibi tutmak bilgeliğinizi gösterir. Sezgisel, akıllı, bilge, uygun ve ihtiyatlı bir şahısliğiniz var. Bir adım atmadan evvel bir ileri adımlarınızı düşünerek hareket edersiniz. Hayatınızda olan her şey amacıyla akıl yürütme eğilimindesiniz. Bu hal, diğerlarının sizi aldatmasını çok zorlaştırıyor.

Bununla beraber, temas konularında pek akıllıca davrandığınız söylenemez. Arada sırada içersinde bulunduğunuz temaslare zarar verebilecek süratli ve düşüncesiz kararlar veren bir şahısliğe sahipsiniz. Dahası, aşk söz hususu olduğunda son derece yargılayıcı olursunuz.
Cep telefonunu tutmak amacıyla iki elinizi kullanmak, sürate olan sevginizi gösterir. Hızlı, verimli ve anında karar verebilen bir şahıssiniz. Değişikliğe uğrayan ortamlara basitçe ve kısa sürede uyum sağlayabilir ve yeni koşullarda etkili bir şekilde hareket edebilirsiniz.

İlişkilere gelince, verimliliğiniz o kadar işe yaramıyor. Esasında tam tersi – yok oluyor. Sizin iddialı tutumunuz sebebiyle, sevdiğiniz şahıs size yakınlaşamıyor, bu da sevdiğiniz bireyi korkutuyor.
Bir telefonu bu şekilde tutmak, tamamiyle yaratıcılıkla ilgilidir. Hayatta uygulamaya çalıştığınız bir sürü harika fikirleriniz var ve bu çok iyidir. Bütün düşüncelerinizi bir araya getirmek ve dünyayı hayrete düşürecek diğer bir başyapıt yaratmak amacıyla yalnız olmayı seviyorsunuz. Yeni bir proje, resim ya da kitap olsun, eserleriniz genelde büyük başarılara sahip.

Romantik temaslarde, yaratıcılığınız utangaçlığa dönüşür ve bu da sık sık yeni temaslare girmenizi zorlaştırmaktadır. Bununla beraber, yeni tanıştığınız şahıs sizi daha iyi tanıdığında, muhakkak şahısliğinize hayran kalacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir