Kategoriler
Genel

ücretsiz dağıtılacak..

Bakan duyurdu: 18-25 yaş arasındaki bütün gençlere bedava dağıtılacak Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu, 18-25 yaş arasındaki bütün gençlere bedava dağıtılacağını açıkladı.

Bakan duyurdu: 18-25 yaş arasındaki bütün gençlere bedava dağıtılacak Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 18-25 yaş arasındaki bütün gençlere müze ve ören yerlerine bedava girebilecekleri “Müzekart GNS” dağıtacaklarını açıkladı.

Türkiye’nin bütün kentlerinden gençlerin kültür, sanat, spor, seyahat faaliyetlerine erişiminde fırsat eşitliği sağlamak ve gençlerin sosyalleşmelerini desteklemek amacıyla Gençlik ve Spor Bakanlığı yönünden yaşama geçirilen “Genç Ne Sever” platformunun tanıtım toplantısına katılan Bakan Kasapoğlu, konuşma yaptı. Türkiye’nin, Avrupa’nın en kalabalık, en hareketli ve en genç nüfusuna sahip ülkesi olduğunu bildiren Kasapoğlu, “Genç nüfusumuz tek başına, dünyadaki 208 ülkenin 143’ünün genel nüfusundan çok bir sayıya tekabül ediyor. Sadece nicelik olarak değil, kalite olarak da gençlerimiz çok değişik bir seviyede.

Çalışkanlıklarıyla, üretkenlikleriyle, cesaretleriyle, ferasetleriyle, dünyayı manaya ve anlamlandırma biçimleriyle gençlerimiz, diğer ülkelerdeki akranlarına numune oluyor, onlara yol gösteriyorlar.” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir