Kategoriler
Genel

UZMAN UYARDI

Altın ve Para Piyasaları Eksperi İslam Memiş üzerine basa basa uyardı: Eylül ayı olmadan alın

Altın ve dolar kurundaki yükseliş devam eder iken Para Piyasaları Eksperi İslam Memiş’ten emlak ve arazi tavsiyesi geldi.
Finans Eksperi İslam Memiş, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklaması ardından “Bunlar daha iyi günler” diyerek uyardı. Dolar, altın, konut fiyatlarına ilgi çeken Memiş, kurtuluş reçetesini açıkladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın dün akşam Kabine Toplantısı ardından yaptığı sosyal konut açıklaması ardından Altın ve Para Piyasaları Eksperi İslam Memiş’ten sansasyonel i’kaz geldi. A Haber’de konuşan Memiş “Bunlar daha iyi günlerimiz” dedi.

İşte İslam Memiş’in açıklamalarının satır başları:

4 milyon şahıs İstanbul’dan göç edecek
Yeni kuşak nakitsiz bir toplum istiyor. İnsanları en güzel enflasyonla soyarsınız nakitsiz bir toplumda. Metropol şehirler boşaltılacak. En az 4 milyon şahıs İstanbul’dan göç edecek.

Dünya çapında tedarik sorunu yaşanacak. Dünya’da insanlara masallar anlatılıyor. Merkez Bankaları geçici bir enflasyon diyor ama delip de geçti. Eylül ayı itibariyle resesyonun ne demek olduğunu göreceğiz. İnsanlar ekilebilir tarım arazileri alsınlar. Besin fiyatları şu an çok ucuz. Aynı şekilde emlak fiyatları da çok ucuz.

Dolar yatırım aracı değil
Dolar yükseldiği vakit ekonomi kötü, dolar düştüğünde ekonomi iyi denildi. Doları ne olarak görüyor bizim vatandaşımız? Dolar yatırım aracı değil ödeme aracıdır.

20 senede önder altın
Son 20 senede dolar yüzde 908, euro yüzde 1215, yüzde borsa 1073 altın yüzde 6290 getiri sağladı. Vatandaşlarımız kurtuluş reçetesi altındır. İnsanlar bundan sonra masalın bittiğini rüyadan uyanmaları gerekliliğini bilmeli.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir