Kategoriler
Genel

UZMANI UYARDI !

Uzmanlar uyardı! Islak saçı sakın ama sakın havluya sarmayın
Birçok şahıs bilhassa kadınlar saçlarını yıkadıktan sonra havluya sarar. Ancak bu iyi bir düşünce değil. Eğer gür ve parlak saçlara sahip olmak istiyorsanız saçınızı avluya sarmayın. İşte detaylar…

Saç bakımının düşmanı ise ıslak saça havlu sarmak gibi doğru tanınan yanlışlardır. Gür saça sahip olmak iyi bir bakımı gerektirir.

– Islak saçı havluyla kurutmak saç köklerine zarar verir. Hava geçmediği amacıyla oksijenden yoksun kalan saç aynı vakitte kuruduktan sonra da çok kabarır.

Islak saçı havluyla kurutmak saç köklerine zarar verir. Hava geçmediği amacıyla oksijenden yoksun kalan saç aynı vakitte kuruduktan sonra da çok kabarır.

– Saçınızı süratli bir şekilde kurutmak acil değilse havlu yerine pamuklu bir t-shirt kullanabilirsiniz. Havlu kullanacaksanız sarmak yerine yumUşak hareketlerle saçınızı kurulayın, bilhassa saçı sıkmayın.

Saçınızı süratli bir şekilde kurutmak acil değilse havlu yerine pamuklu bir t-shirt kullanabilirsiniz. Havlu kullanacaksanız sarmak yerine yumUşak hareketlerle saçınızı kurulayın, bilhassa saçı sıkmayın.

– Saçla alakalı başka hata Birçok şahıs banyodan sonra saçını tarar. Saçınızı duştan evvel tarayın. Çünkü ıslak saç tararken çok daha çok dökülür. Öncesinde taramak işleri kolaylaştırır.

Saçla alakalı başka hata Birçok şahıs banyodan sonra saçını tarar. Saçınızı duştan evvel tarayın. Çünkü ıslak saç tararken çok daha çok dökülür. Öncesinde taramak işleri kolaylaştırır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir