Kategoriler
Genel

VAY ANAM VAY

Vay anam vay Adam evde hayatıyormuş ki, bildiğin sarayda yaşıyormuş.Banyoyu hiç görmeyin bile
İstanbul doğumlu SelimYuhay, 23 Mayıs 1972 yılsinde dünyaya geldi. Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü 1994 senesi mezunu, dört ortakla birlikte açmışlardır mimarlık firmasından 2 yıl sonra kendi firması kurdu.


Kendi bölümünde değişik mimari proje çözüm yaklaşımları ve kendisine özgü çizgisiyle kısa vakitte dekorasyon aleminde adını duyuran Selim Yuhay, Kanal D kanalında yayımlanan Evim Şahane programının sunucusu olarak ünlendi.Kanal D, 2012 yılsinde yayın hayatına başlayan ve uzun vakit gündüz kuşağında dikkatle izlenen Evim Şahane programını 19 Ağustos 2015 tarihinde bitti.


Selim Yuhay pek çok sosyal mesuliyet projelerine imza attı. Hobi olarak başlayan resim yapma isteğini de, profesyonelliğe taşıyarak şahsi sergiler açtı. Balerin Evlin Avidor ile evliliğini 2015 yılsinde noktalayan ünlü mimarın bu evlilikten 3 çocuğu var. Selim Yuhay, 2016 yılsinde TV8’de yayınlanan Güle Güle Oturun programıyla ekranlara geri döndü…
Tüm hayatınız boyunca, anılarınız ve edindiğiniz tecrübeler, bugün amacıyla ve yarınlarda yaşayacağınız bölgelerin tarzını belirler. Bu amaçla YUHAY MİMARLIK ŞİRKETİ olarak biz, ilk olarak insan ve mekan temasını doğru çözümleyip, gereksinimi saptadıktan sonra yarınlarda nasıl bir hayat biçimi planladığınızı çözümleyerek size yaşayacağınız bölgeleri sunuyoruz..


Öncelikle proje ile alakalı mekan ya da arsada bir ücret karşılığı keşif yapılır. Sunum projeleri hazırlanır, tasarımlar yapılıp, proje ile alakalı görseller proje de kullanılacak şekilde araştırılır. Sunum neticesinde müşteri onayı ile Keşif özeti olarak takribi bütçe çıkarılır. Müşteri onayı ile ürün seçimlerine ve program vakit planlamasına göre ödeme düzenlemeleri yapılır ve Projelerin müşteri yönünden imzalı onayı ile Mimari program başlar..
Proje uygulanması boyunca oluşturulan işler, vakit planlanmasına göre müşteriye raporlanarak teslim edilir. Uygulamada olabilecek ek ürün kullanımları ve proje değişim isteklerine göre hak ediş raporları çıkarılıp, yeni vakit planlaması ve ek ödemeler amacıyla onaylar alındıktan sonra proje programı devam eder. İş tesliminde net hak ediş ve iş teslim raporları ile proje uygulanmış olarak teslim edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir