Kategoriler
Genel

YAPTIĞI İŞ !

MİLYONER YARIŞMASINDA YAPTIĞI İŞİ AÇIKLAYINCA ORTALIK BUZ KESTİ
SOSYAL MEDYANIN GÜNDEMİNE OTURDU

Gaf yaptığını anlayan yarışmacı hali toparlamaya çalışsa da pek başarılı olamadı. Kısa sürede sosyal medyanın gündemine oturan yarışmacının şaşkın durumlarına Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ da kayıtsız kalamadı.


MİLYONER YARIŞMASINDA YAPTIĞI İŞİ AÇIKLAYINCA ORTALIK BUZ KESTİ
Özdağ, Milyoner’de yabancılara seans sağladığını ağzından kaçıran yarışmacının sözlerini eleştirdi: Yaptığı şeyin utanç verici olduğunu biliyor.

Zafer Partisi lideri Ümit Özdağ, Kim Milyoner Olmak İster’de yabancılara seans ve vatandaşlık alma konusu ile ilgili aracılık yaptığını ağzından kaçıran bayan yarışmacının videosunu paylaşarak, “Yaptığı şeyin utanç verici olduğunu biliyor” notunu düştü.ATV ekranlarında yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster’e katılan yarışmacılardan biri kendini tanıtırken sigortacı olduğunu yalnız yabancılara seans ve vatandaşlık alma konusu ile ilgili aracılık yaptığını ağzından kaçırdı.

YAPTIĞI ŞEYİN UTANÇ VERİCİ OLDUĞUNU BİLİYOR

“Yarışmacının yabancılara seans ve vatandaşlık alma konusu ile ilgili aracılık yaptığını ağzından kaçırdıktan ileri şaşkın durumlarına ait videoyu sosyal medya hesabından paylaşan Özdağ, “Yaptığı şeyin utanç verici olduğunu biliyor” notunu düştü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir