Kategoriler
Genel

yerini buldu

Muğla Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servisi’nde görevli Dr. Tahir Tarimer’in iftirasından sonrasında açığa alınan 32 yaşındaki Uzman Çavuş A.A.’nın ile alakalı “tedbiren görevinden uzaklaştırma” kararı, güvenlik kamerası görüntüleri ile gerçek ortaya çıkınca kaldırıldı. A.A. Ameliyatı sebebi ile aldığı 10 günlük rapor süresi sona erince görevine dönecek. Hak arama bahanesi ile “işbırakımı” yapmış olup, yurttaşların sıhhat hakkını gasbeden bazı doktorlar, iş bıraktıkları süreçte hastanelerde terör estirdi.

Muğla Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servisi’nde görevli Dr. Tahir Tarimer, saldırarak darp girişiminde bulunmuş olduğu Uzman Çavuş A.A.’nın kendisine saldırdığını söyleyerek karacılık attı. Doktorun iftirasına maruz kalan A.A. Hakkında sualşturma başlatılırken, hakkında tedbiren görevinden uzaklaştırma kararı verildi.

Gerçek güvenlik kamerası kayıtları ile ortaya çıktı!
Hastanenin güvenlik kamerası kayıtlarında ise gerçek bambaşka çıktı. İftiraya maruz kalan A.A.’nın doktorlara değil, doktorların A.A.’ya saldırdığı belirlendi. Uzman çavuşa karacılık atan hekim Tahir Tarimer’in, aynı hastanede bir başka kadına kızıp, duvarı yumrukladığı da öğrenildi. Doktorlar bir de hücum ettikları Uzman Çavuş A. A.’yı hastane çıkışında alkışlayarak protesto etmişti.

Hakkaniyet yerini buldu!
Yatağan İlçe Jandarma Komutanlığı emrinde görevli Uzman Jandarma Çavuş A. A. Hakkında verilen “Tedbiren görevinden uzaklaştırma” kararı, ortaya çıkan görüntülerden sonra kaldırıldı. A. A.’nın ameliyat olması nedeniyle 10 gün raporlu olduğu, rapor süresinin bitmesinin peşinden görevine döneceği öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir