Kategoriler
Genel

YEŞİLÇAM EFSANESİ

Orhan Gencebay’dan Cüneyt Arkın’a ze’hir zem’berek sözler
Yeşilçam’ın efsanesi Cüneyt Arkın “Benim Kahramanım Türk Halkıdır” kitabında yakın arkadaşı Kemal Sunal’ın bir arabesk şarkıcısından hiç hazzetmediğini ileri sürerek ünlü oyuncunun bir anısına yer verdi. Medya kulislerinde bu arabeskçinin Orhan Gencebay bulunduğu konuşulurken, Gencebay bu iddialara Tv8 2. Sayfa canlı yayınında çok s’ert cevap verdi.

Yeşilçam’ın efsanesi Cüneyt Arkın “Benim Kahramanım Türk Halkıdır” kitabında yakın arkadaşı Kemal Sunal’ın bir arabesk şarkıcısından hiç hazzetmediğini ileri sürerek ünlü oyuncunun bir anısına yer verdi.

Medya kulislerinde bu arabeskçinin Orhan Gencebay bulunduğu konuşulurken, Gencebay bu iddialara Tv8 2. Sayfa canlı yayınında cevap verdi. Sakin ve tartışmadan uzak tavrı ile tanınan Gencebay, ilk kez yüksek tansiyonlu bir konuşma yaparak, Cüneyt Arkın’a reaksiyon gösterdi. Cüneyt Arkın’ın ‘i’ğrenç’ yalanlara imza attığını ileri süren Gencebay, Kemal Sunal’ı sevmesine karşın sağlığında hiç yan yana gelmediklerini, Cüneyt Arkın ile de bir sorunu olmamasına karşın namacıyla kendisiyle alakalı bu tür satırlar kaleme aldığına mana veremediğini ifade etti. Gencebay, kendisiyle alakalı karalama kampanyası yapıldığını da söyledi.

Gül Sunal uygulama sunucularına mesaj attı
Bu arada, Kemal Sunal’ın eşi Gül Sunal, uygulama sunucularına attığı mesajda “Cüneyt Arkın yaşananları hatalı hatırlıyor, Kemal hiç kimse amacıyla bu tür konuşmaz” diyerek Cüneyt Arkın’ın satırlarını yalanladı.

Sevim Emre çı’ğlık çı’ğlığa: O kitabı toplattıracağım
Öte yandan, eşi Orhan Gencebay canlı yayında konuşurken sini’rlerine hakim olamayan yaşam arkadaşı Sevim Emre’nin, çı’ğlık çı’ğlığa ‘O kitabı toplattıracağım, kimse Orhan Gencebay’ı reklam amacıyla malzeme edemez’ diye bağırdığı duyuldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.