Kategoriler
Genel

yok yok

Bu arabanın içersinde golf sahası hem de yüzme havuzu var! İşte dünyanın en uzun arabası ABD’deki 30 metre uzunluğundaki, dünyanın en uzun arabası tekrar görücüye çıktı.

A-merika B-irleşik Devletleri’nin New York ilçesinde tespit edilen müze sahibi Michael Manning, New Jersey’deki depo tespit edilen atıl durumdaki limuzini modifiye ederek tekrar kullanıma kazandırma kararı aldı. Manning, arabanın modifiyesi için bir hayli harcama yaptı ve en sonucunda hedefine ulaştı. Atıl durumdaki limuzin eski durumuna geldi hem de daha da şahşahalı bir hal aldı…
Manning, dünyanın en uzun arabasının modifiye eder iken yeni tekerlekler ekledi ve bu şekilde araba, dünyanın en uzun limuzini durumuna geldi.

Arabada tam 26 tekerlek bulunuyor. Arabayı daha da enteresan kılan ise içersinde yüzme havuzu, golf sahası, uçak pisti bulundurması…
Arabayı müdifiye etme sürecinden bahseden Manning, “Onu bulduğumda depoda çürümeye terk edilmişti.

Ancak ben ona aşık oldum ve tekrar eski günlerine döndürmek amacıyla kendime söz verdim. Maliyetinin yüksek olması beni biraz yavaşlatsa da sonucunda amacıma kavuştum” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir