Kategoriler
Genel

ZEYTİNYAĞI İLE LİMON

Zeytinyağı ile limon suyunu karıştırırsanız bakın ne olur? Bu ilacı kimse bilmiyor
İçeriğinde bol miktarda E vitamini ve sitrik asit barındırıyor, hücrelerin süratle yenilenmesini destekliyor. Aç karna tüketildiğinde karaciğerdeki zehrin atılmasında yardımcı oluyor, sindirim sistemini de temizliyor. Mide asidini dengeliyor, ter yolu ile açılan gözeneklerin sıkılaşması içersinde yarar sağlıyor. Vücuttaki bütün toksinleri kısa sürede atıyor, bilim insanları, limon ile karıştırıldığında meydana daha kuvvetli bir natural ilacın çıktığını onaylıyor. Alternatif tıpta da yüzyıllardır kullanılıyor. İşte detaylar…


Yapılan incelemelerde zeytinyağının bedendeki bütün toksinleri kısa sürede atabildiği belirleme edilmiştir. Bilim insanları bu kadar kuvvetli bir gıda kaynağının sitrik asit bakımından varlıklı olan limon ile karıştırıldığında meydana daha kuvvetli bir natural ilacın çıktığını onayladı. İşte seçenek tıpta da yüzyıllardır sarfedilen zeytinyağı limon karışımı ile ilgili merak edilenler…


Alternatif tıpta birbirinden değişik bir sürü ilaç çeşidi vardır. Doğal gıdaların bir araya getirilerek hazırlandığı bu karışımlar saatinde çoğu hastalığın tedavisinde sık sık kullanılmıştır. Günümüzde de en süregelen sağlık problemlerin başında organların acele iflas etmesi geliyor.
Yasemin’de yer alan habere göre; sağlıksız beslenme ve yetersiz egsersizlerin eklenmesiyle yükselen organ hastalıklarından en süregelenı ise karaciğer yağlanması ya da toksitlenmesidir.
Karaciğer, bedende beslenem ile bedene alınan vitamin ve minerallerin ayrışması amacıyla vazife görür. Enzim vazifiyeti olan karaciğer bu yüzden çok acele hasar almaya meyillidir.
Bozulan bir fonksiyonu bütün bedende sıkıntıya namacıyla olabilir. Bu yüzden eksperler derli toplu olarak zeytinyağı ve limon karışımını önerir.

Aç karna bir yemek kaşığı zeytinyağı amacıylae iki damla limon sıkıp tüketilmesinin olağanüstü yararları bulunduğu bilim insanları yönünden da kanıtlandı.

Aç karna bir yemek kaşığı zeytinyağı amacıylae iki damla limon sıkıp tüketilmesinin olağanüstü yararları bulunduğu bilim insanları yönünden da kanıtlandı.

– Amerika’da oluşturulan bir incelemede zeytinyağı ve limon karışımının bedendeki bütün z’ehri attığı meydana çıktı.

Amerika’da oluşturulan bir incelemede zeytinyağı ve limon karışımının bedendeki bütün z’ehri attığı meydana çıktı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.